Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Markanın Çok Satanları
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Sambucol

Sambucol, PharmaCare Laboratories Pty Limited firması tarafından üretilen gıda takviyesi markasıdır. 1991 yılından günümüze kadar Türkiye piyasasında çeşitli gıda takviyesi ürünlerinin tüketici ile buluştuğu Sambucol ürünleri Kara Mürver Ekstresine odaklanır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Sambucol ürünlerinin farklı form ve içerikleri arasından bireyler doktorlarına danışarak kendi bünyeleri için faydalı olan ürün seçimini yapabilirler. 

Sambucol Ürünleri Fiyatları

Sambucol ürünleri fiyatları ürün türüne göre değişiklik göstermektedir. Piyasadan daha uygun fiyata Sambucol gıda takviyelerinden herhangi birini satın almak için kirmizibeyazz.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz. 

Sambucol Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Sambucol ürünlerinin faydalarından önce hemen her ürünlerinin içeriğinde yer alan Kara Mürver Ekstresinin faydalarını belirtebiliriz. Bu faydalardan bazıları;

 • Grip ve soğuk algınlığı belirtilerinin hafiflemesini sağlar ve daha hızlı iyileşmeye yardımcı olur. 
 • Kan dolaşımını hızlandırarak dolaşımı rahatlatır. 
 • Pek çok üst solunum yolu rahatsızlığının belirtilerini iyileştirmeye odaklanan bir doğal maddedir.
 • İdrar söktürücü özelliği vardır. İdrar yollarının temizlenmesine fayda sağlayacaktır. 
 • Bağırsak fonksiyonlarının iyileşmesini sağlayarak kabızlık veya ishal problemine çözüm olabilir.
 • Vücuttaki iltihabın daha kolay atılmasına yardımcı olur. 
 • Boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı, öksürük, burun akıntısı, hapşırma, titreme ve ateş gibi belirtileri hafifletebilir.
 • Sinüs enfeksiyonu belirtilerini hafifletir. 
 • Kan şekerinin düşürülmesini sağlayarak dengeleyebilir.
 • Tansiyonu düzenler.
 • Kalp hastalıklarına karşı korunma sağlar. 
 • Bağışıklık sistemini destekleyerek hastalıklara karşı korunma sağlar.
 • Alerji belirtilerinin hafifletir.

Bunların dışında Sambucol ürünlerinde A vitamini, B vitaminleri, C vitamini, D vitamini, E vitamini, K vitamini ve çeşitli mineraller, farklı bitki özleri bulunabilir. Eklemeler ile farklılaşan ürünlerin içeriği bu sayede başka ek faydalar sunar. Ürün içerikleri, ilgili ürünün günlük doz miktarı ve kullanım şekli, ürünün hangi yaş grubuna hitap ettiğini, birbirlerinden farklı oldukları noktalar, herhangi bir Sambucol ürününün tüm sağladığı faydalar ve fiyat bilgisi gibi incelemeler için kirmizibeyazz.com web sitesinde yer alan ürünlerin görsellerine veya isimlerine tıklanabilir. Bireyler karşılarına çıkan ürün açıklaması üzerinden hangi Sambucol’ü satın almaları gerektiğine kolayca karar verebilir.

En Uygun Fiyatlara Sambucol Ürünleri kirmizibeyazz.com'da!

Piyasada farklı web siteler, eczaneler veya gıda takviyesi satışı yapan aktar dükkanlarında vb. Sambucol ürünlerine rastlamak mümkündür. Bunlar arasından en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı seçeneklerden biri tek tıkla ürün alabileceğiniz kirmizibeyeazz.com web adresidir. 

Dermokozmetik ve gıda takviyesi ürünlerini direkt markalardan temin ederek gerçek ürünlerin satışını yapan Kırmızı Beyazz firmasının alışveriş sitesinde yer alan Sambucol ürünlerini inceleyebilir ve alışveriş sepetine seçtiğiniz ürünü ekleyerek satın alma adımlarını ilerletip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde seçtiğiniz ürün anlaşmalı kargo firmasına iletilip verdiğiniz adrese iletilecektir. Düzenlediğimiz kampanyalar, fırsat paketleri gibi çoklu ürün alımlarında uyguladığımız indirimlerden faydalanmak için sitemizi takipte kalmayı unutmamalısınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.