Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Diş Protez Ürünleri

Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

Protez diş kullanmak kullanıcıyı bir hayli yormaktadır. Özellikle yemek yerken yerinden çıkan protezler ağız tadıyla yemek yemenin tadını kaçırmaktadır. Protez kullanan hastalar genellikle dişlerini saklamaya çalışmaktadır. Konuşurken, kahkaha atarken ağızdan fırlayan protezler can sıkıcı olmaktadır. Diş protez yapıştırıcıları bu noktada kurtarıcı durumundadır. Diş protez yapıştırıcıları sayesinde dişlerinizi güvenle sabitleyebilir ve keyifle yemek yemenin tadını çıkarabilirsiniz. Isırma kuvvetinizi %39’a kadar artırır. Diş protez yapıştırıcıları protezi damağınıza sabitlerken yemeklerin diş eti ve diş protezinizin arasına girmesini engelleyen bir sızdırmazlık sağlar. Diş protez yapıştırıcıları, krem, toz ve şeritler şeklinde olup tüm kullanıcılara hitap edecek şekillerde üretilmiştir. Diş protez yapıştırıcıları dişinizin sabitliğinden emin olup hayatınızda daha önemli şeylere vakit ayırabilmenize yardımcı olur. Protez diş yapıştırıcı uzmanı Corega ve Aktident gibi ünlü ve profesyonel markaya ulaşabileceğiniz Kırmızı Beyaz Eczane sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, siz keyifle yemeğinizi yerken sabitliğin güvenini hissedebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Diş Protez Ürünleri Nedir?

Diş protezi ürünleri bu ürünleri daha iyi kullanmak ve temizlemek için sunulmaktadır. Genel anlamda diş protezleri diş, diş eti ve çevre dokuların değişik sebeplerden ötürü zarar görmesi veya kaybedilmesi halinde uygulanmaktadır. Kişiye özel olarak imal edilmekte olup böylece sindirim sisteminin başlangıcı kabul edilen dişlere tekrar sahip olmayı mümkün hale getirir.

Diş protez ürünleri ise bunları yapıştırmak ya da temizlemek için özel bir şekilde sunulmaktadır. Siz de bu çerçevede olan ürünleri arıyorsanız, markamız tarafından size sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu kategori içerisine tümünü görebilir, ayrıntılı olarak inceleyerek içlerinden kendiniz için en uygun olanlarını görebilirsiniz.

Diş Protez Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Diş protezi yapıştırıcı proteze sahip olan kişilerin bunları yapıştırmaları için kullanması gereken bir üründür. Bu bakımdan diş protezi kullanan kişiler için kurtarıcı bir yapıya sahiptir. Bunlar sayesinde kişiler protezleri güvenli bir şekilde yapıştırabilmekte; bu sayede kendilerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde hissedebilmektedir.

Yapıştırıcılar krem formunda olup basit bir şekilde kullanım görebilmektedir. Bunlar genel anlamda 2 ile 3 şerit olacak şekilde protez üzerine uygulanır. Ardından da protez takılmakta ve çene yardımıyla sıkıştırılmaktadır. Ancak bunun kullanımı doğru miktarda olmalıdır. Krem ile diş protezini yapıştırdıktan sonra5 dakika beklenmeli; ardından da yemek yenebilmektedir. 

Bunun yanı sıra diş protezi temizleyici ürünleri ise bunlardan farklıdır. Bunların kullanım şekilleri genel anlamda aşağıda olduğu şekildedir:

Sıcak olmamasına dikkat ederek, yeterince ılık ve protezi kaplayacak miktarda su içine tabet atılır.

Yaklaşık olarak 3 dakika boyunca beklenir.
Solüsyon ile yumuşak bir fırça kullanılarak protez fırçalanır.
Akan su ile durulama yapılır.
Kalan solüsyon ise kullanılma ardından atılır.

Diş protez ürünleri kullanımı da böylece kolay bir şekilde yapılabilir. Ayrıca kişiler kullanım öncesinde ürünün açıklamalarını okumalı ve buna göre hareket etmeye özen göstermelidir.

Diş Protez Ürünleri Fiyatları

Diş protez ürünleri fiyatları üründen ürüne göre farklılık gösterir. Temizleyici ve yapıştırıcı ürünlerin fiyat özellikleri birbirine göre değişir. Bunun yanı sıra her bir ürün farklı mL paketlerde sunulabilir. Son olarak markadan markaya göre de fiyat politikaları değişkenlik arz edebilir.

Eğer farklı ürünleri incelemek, aralarından kendiniz için en uygun olanını tercih etmek istiyorsanız bu kategorimizde farklı seçenekleri görebilir, değerlendirebilir; aralarından kendiniz için en uyumlu olanları tercih edebilirsiniz.

Diş Protez Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Diş protez ürünlerinin faydaları üründen ürüne göre farklılık oluşturmaktadır. Temizleyici ürünler sadece 3 dakika gibi kısa bir süre zarfında kokuya sebep olan bakterilerin yaklaşık olarak yüzde 99.99 oranını ortadan kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde,

Zorlu lekeleri çıkarmaya yardım eder.
Plak oluşumunu azaltır
Ferah ve temiz bir diş protezi sağlar
Sevdiklerinize daha yakın olma imkanı tanır.

Bu gibi yönleri ile diş protezi temizleyici faydaları oldukça fazladır. Ayrıca yapıştırıcı ürünler de bir takım avantajları sunar. Bunlar sayesinde stabilite yükselmekte; böylece daha güçlü şekilde ısırmalar mümkün hale gelmektedir. Bu durum dişlerde güvenliği de yükseltmektedir. 

En Uygun Fiyatlara Diş Protez Ürünleri kirmizibeyazz.com'da!

Diş protezi ürünleri söz konusu protezleri kullanan kişiler için oldukça önemlidir. Siz de bu kapsamda kendiniz için en uygun olan ürünleri arıyorsanız, Kırmızı Beyaz üzerinden bunların her birini görebilir, aralarından kendiniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak birbirinden farklı ürünleri görebilir, içlerinden kendiniz için en uygun olanları anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.