Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Markanın Çok Satanları
(0)
Betamega 12 Pastil
55,00 TL
55,00 TL
Sepete Ekle
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 12 ürün bulunmaktadır.
(1)
Argivit Immun C Şurup 150 ml
%0
249,00 TL
249,00 TL
Argivit Immun C 30 Tablet
%0
228,90 TL
228,90 TL
Argivit Man Bright 30 Tablet
%0
466,90 TL
466,90 TL
Argivit Woman Bright 30 Tablet
%0
499,00 TL
499,00 TL
(5)
Argivit Smart Şurup 150 ml
%0
315,00 TL
315,00 TL
(4)
Argivit Classic Şurup 150 ML
%0
238,90 TL
238,90 TL
(13)
Argivit Focus 150 ml Şurup
%0
269,00 TL
269,00 TL
(5)
Betamega Şurup 150 ml
%0
125,00 TL
125,00 TL
Betamega 12 Pastil
%0
55,00 TL
55,00 TL

Argivit

2012 yılından bu yana faaliyette olan Hekim İlaç Medikal Kozmetik Sac. Tic. Ltd. Şti firmasına ait Argivit markası çocuklar için vitamin ve mineral desteği sağlayan farklı formlarda gıda takviyesi ürünlerin üretimini yapmaktadır. Markaya ait ürünlerden bazıları;

 • Argivit Şurup
 • Argivit Focus
 • Argivit Smart
 • Argivit Tablet
 • Argivit DHA
 • Argivit EPA
 • Argivit Inferrin şeklindedir. 

Her bir ürün mineral ve vitamin içermesinin yanı sıra farklı sağlık probleminin hafiflemesi veya ortadan kalkmasını desteklemeye odaklanmış besin içeriklerine sahiptir. Örnek olarak; Argivit Şurup içerdiği L-arginin ile boy uzaması, Argivit Focus hiperaktivite problemi olan çocuklarda odaklanmayı arttırmaya ve Argivit Inferrin vücuda demir desteği sağlayarak kansızlık probleminin tedavisine destek olmaya odaklanmış ürünlerdir. Ürünler hamilelerin kullanımına uygun olmayıp yaş aralığı kutuların üzerinde belirtilmiştir.

Argivit Ürünleri Fiyatları

Argivit ürünleri fiyatları hakkında eczanelerde ve çeşitli web sitelerde farklı rakamlar karşınıza çıkabilir. Orijinal ürünleri en uygun fiyatlara almak için kirmizibeyazz.com adresini tercih edebilirsiniz. Her bir ürünün kendi fiyatı, özellikleri, ne işe yaradığı, içeriğindeki mineral ve vitaminlerin isimleri ile miktarları, hangi yaş aralığına uygun olduğu, günlük maksimum önerilen tüketim miktarı gibi gerekli tüm bilgilere yine Kırmızı Beyazz web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Argivit Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Argivit ürünlerinin içerikleri her ürün için farklıdır. Direkt olarak belirli bir Argivit ürününün içeriğini ve faydalarını öğrenmek için web sitemizin ana sayfasında bulunan arama butonuna ürün adını girerek ulaşabilirsiniz. Genel olarak Argivit ürünlerinin sağladığı faydalar;

 • Bireyin yaşına ve metabolizmasına uygun, günlük ihtiyaç duyduğu oranlarda vitamin ve mineral ihtiyacını gidermek,
 • Bağışıklığı güçlendirmek, 
 • Çocuklarda büyümeyi ve gelişmeyi desteklemek, 
 • Dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite şikayetlerini hafifletme, boy uzamasına destek olma, omega-3 yağ asitlerinin alımını destekleme, demir eksikliği anemisini engelleme ya da belirtilerini hafifletme ve kilo kontrolüne yardımcı olma gibi farklı ürünler için farklı faydalı içeriklerde düzenlenmiş olmaları şeklinde belirtilebilir.

Her bir Argivit ürününün faydalarını detaylı biçimde web sitemizdeki ürün görsellerine tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

En Uygun Fiyatlara Argivit Ürünleri kirmizibeyazz.com'da!

En uygun fiyatlara Argivit ürünlerini edinmek için kirmizibeyazz.com adresini tercih ediniz. Burada yer alan her bir ürün orijinaldir. Ürünleri dilediğiniz gibi inceleyebilir, haklarında detaylı bilgilere ulaşarak karşılaştırma yapabilir, doktorunuza danışarak sizin için en uygun gıda takviyeleri ve günlük azami tüketim miktarınızı öğrenebilirsiniz. 

Seçtiğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekleyerek kolayca satın alma aşamalarını ilerletebilir ve siparişinizi dilediğiniz zaman verebilirsiniz. Satın alım öncesinde, sırasında veya sonrasında süreçle ve ürün hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı iletişim sayfasında yer alan bilgiler aracılığıyla ya da canlı destek üzerinden iletebilirsiniz. Siparişinizi tamamladığınızda mümkün olan en kısa süre içerisinde kargoda zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ederiz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.