Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Lekelenmeye Karşı Yüksek Korumalı Güneş Kremleri

Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Güneşin yararlı etkileri olduğu gibi zararlı etkileri de vardır. Cilt hassasiyeti olan veya cilt problemi yaşayan kişiler bu durumdan daha fazla etkilenmektedir. Güneş kremleri cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken cildinize yararlı olan D vitamininin de vücutta emilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda güneşin kurutucu etkisinden cildi koruyarak cildinize nemlilik ve parlaklık kazandırır. Hassas cilde sahip insanlar güneş koruyucusu kullanmadan güneş ışığına maruz kalmaktan korunmalıdırlar. Çünkü cildin hassas olması olası cilt problemlerine de cildin yatkın olması demektir ki sonucunda çok ciddi cilt hastalıklarına hatta cilt kanserlerine sebep olabilmektedir. Lekelenmeye karşı yüksek korumalı güneş kremlerini içeriğindeki Caudalie patenti ve Viniferine sayesinde ciltteki lekelere karşı koruma sağlayarak cilt üzerindeki lekelerin azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını destekler. Her mevsimde kullanımı uygundur ve alerjik yapılı ciltlerin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Ayrıca yaşlanma etkilerini geciktirmeye de yardımcı olur. Sitemizde ünlü markaların geliştirmiş olduğu profesyonel lekelenme karşıtı güneş koruma ürünlerine kolayca erişebilir, güvenle cildinize uygulayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Leke Karşıtı ve Giderici Güneş Kremleri

Leke karşıtı ve giderici güneş kremleri özel formülü sayesinde güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çil lekeleri gibi durumların görünümü azaltmaya yardımcı olur. Cildin daha aydınlık görünmesini sağlarken koruma özelliği sayesinde tüm güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilebilen yapısı vardır. Yapışkan bir his veya beyaz tortu bırakmaz. Her cinsin kullanımına uygundur.

Leke giderici güneş kremi ve karşıtı olan tüm kremler güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı etkili bir koruma sağlarken leke önleyici bakımın olmazsa olmazı olan içerikleri güneş kremi ile birleşerek daha pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Üstelik tüm leke karşıtı ve giderici güneş kremleri tüm cilt tipleri için ve dört mevsim boyunca kullanıma uygundur. Su bazlıdır ve cilt üzerinde yağlı bir his bırakmadan kullanılabilir. Düzenli kullanımlarda derideki tahrişi önler ve nemi cilt üzerinde depolamaya yardım eder.

Leke Karşıtı ve Giderici Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Leke karşıtı ve giderici güneş kremi nasıl kullanılır için tüm güneş kremleri gibi güneşe çıkmadan 20 dakika öncesinde uygulanması gerekir. Güneşin en sık gördüğü alanlar olan yüz, boyun ve dekolte bölgesinde uygulanabilir. Güneşte uzun kalınan zamanlarda 2 saatte bir şekilde tekrarlanması gerekir. Cilt lekelerinin oluşumunu içeriğindeki bitkisel aktifler ile engellemeyi amaçlayan bu kremlerin her güneşe çıkıldığında uygulanması gerekir. Bununla birlikte cilt güneş kremini emdikten sonra makyaj uygulanabilir. Gün sonunda cildinizi güneş kreminden temizlemeniz ve arındırmanız önerilir.

Leke Karşıtı ve Giderici Güneş Kremi Fiyatları

Leke karşıtı ve giderici güneş kremi fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak leke karşıtı ve giderici güneş kremlerinin fiyatları 200 TL ila 300 TL civarında değişiklik göstermektedir. Cilt bakım rutinine mutlaka eklenmesi gereken leke karşıtı ve giderici güneş kremi çeşitleri güneşin zararlı etkilerinin önüne geçerken leke oluşumunu önler ve var olan lekeleri giderir. Bu sebeple düzenli şekilde kullanılması gerekir. 

Leke Karşıtı ve Giderici Güneş Kremi Faydaları Nelerdir?

Leke karşıtı ve giderici güneş kremi faydaları açısından bakıldığı zaman güneş koruyucu ürünler güneşin zararlı etkilerinin arttığı bugünün dünyasında oldukça önemli bir yer tutar. Bu ürünler gereken kullanım talimatlarına uyulduğu ve düzenli kullanıldığı takdirde lekeleri açmayı ve yeni lekeleri önlemeyi hedefler. Özellikle lekelenme karşıtı güneş kremi ürünleri yüksek koruma özelliğinin yanı sıra lekelerin azalarak bitmesini sağlamaya yardımcı bir formüle sahiptir. Bu sebeple standart güneş koruyucularından daha hızlı sonuç verme konusunda güneşin verdiği zararı hafifleten ürünlerdir. Leke karşıtı ve giderici güneş kremi faydaları,

Tüm bu ürünler lekeme karşıtı krem olarak lekeleri önler ve lekelerin azalarak yok olmasını destekler.

Koruyuculuğunu ultraviyole ışınlarını engellenmesini sağlayan bir takım etkin maddeden alır, bu özelliklerin yanında lekelenmeye yatkın ciltler için bakım niteliğinde olduğundan dolayı vitamin, mineral ve lifleri içerir.

 

Lekeler için güneş kremi seçenekleri cilt yüzeyinde bariyer oluşturur ve suya karşı dayanıklıdır.

 

En İyi Leke Karşıtı Güneş Kremleri kirmizibeyazz.com'da!

En iyi leke karşıtı ve giderici güneş kremleri bakıldığı zaman birçok popüler markada bulunan ve kullanıcılar tarafından da doğrulanmış tüm ürünler kirmizibeyazz.com üzerinde bulunuyor. Lekelerin tümünü azaltma ve lekeleri engellemek için kullanılan güneş kremleri içerikleri sayesinde istenilen doku ve koruyuculuk sağlanırken leke tarzı gibi durumların önüne geçer. Güneş koruyucu ve leke giderici kremler uygulama ve kullanımda kolaylık sağlamaya da yardımcı olur bu sebeple birçok popüler markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.