Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Bebek Deterjanları

Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
(19)

Bebek Deterjanları 

Bebek deterjanları; özellikle yeni doğan ve emzirme döneminde olan bebekler için özel üretilmiş içeriği ile bebeğin cildini koruyan ve alerjenlerden uzak kalmasını sağlayan temizlik ürünleridir. 

Hem deterjan hem bebek yumuşatıcı formunda ürünler bulunmaktadır. Çok fazla köpürmeyen, kimyasal maddeler içermeyen, hipoalerjenik olan bu ürünler bebeklerin kıyafetleri ve kullandığı battaniye gibi diğer tekstil ürünlerini temizlemek için uygundur.

Ayrıca kendi kıyafetlerinize sinebilecek bebeğiniz için tahriş edici ve rahatsızlık verici parfüm kokusu gibi kimyasal maddeleri bebeğinizden sakınmak için evin diğer tüm bireylerinin tekstil ürünleri de bebek deterjanı ve yumuşatıcısı ile yıkanmalıdır.

Bebek Deterjanı Nasıl Kullanılır?

Bebek deterjanı tıpkı diğer çamaşır deterjanları gibi çamaşır makinesi veya elde yıkama için farklı üretilmiş formlarda satılan ürünlerdir. Tüm kirli çamaşırları makineye attıktan sonra uygun miktarda deterjan ve yumuşatıcı eklenerek evin tüm bireylerinin kıyafetleri, çarşaf, battaniye, pike gibi ürünleri yıkanmalıdır.

Bu sayede maksimum düzeyde deterjanlara karşı alerjisi olabilen bebeklerde korunma sağlanmış olur. Eğer bebeğinizin herhangi bir alerjisi veya cilt problemi yoksa sadece onun kullandığı eşyaları ayrı biçimde bebek deterjanı ile yıkayabilirsiniz.

Yıkadığınız kıyafetleri bir süre dışarda havalandırmayı da unutmamalısınız. Ayrıca kıyafetleri havalandırdıktan sonra ütülemek dezenfeksiyon açısından faydalı olmaktadır.

Bebek Deterjanı Nasıl Seçilir?

Bebek deterjanı seçilirken;

  • Ürünün üzerinde bebeklere özel üretildiğini gösteren bir ibare olmalıdır,
  • Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış bilindik markaların ürünleri olmalıdır,
  • Hipoalerjenik olmalıdır,
  • Alkol, paraben ve parfüm içermemelidir,
  • Kıyafetlerin sertleşmemesi için aynı özelliklerde yumuşatıcı da alınmalıdır,
  • Organik bileşenlerden meydana gelmelidir,
  • Aşırı köpürmemelidir.

Eğer toz formunda bir ürün tercih edilecekse kalıntı olmaması için ekstra dikkat edilmelidir. Sıvı deterjanlarda kalıntı problemine daha nadir rastlanır. Kalıntı fark edildiğinde tekrar çamaşır makinesinde durulama ve sıkma işlemleri yapılmalıdır.

Bebeğiniz 6 yaşına gelene kadar bu ürünleri kullanmak tavsiye edilmektedir. 

Bebek Deterjanı Fiyatları

Bebek deterjanı fiyatları farklı markalar, şişe ebatları ve türü için farklı şekilde piyasaya sürülmektedir. 

Bebeğiniz için iyi bir deterjan seçerken cildinin ihtiyaçlarını gözetmeli ve ürün içeriğinin doğal olmasına dikkat etmelisiniz.

En Kaliteli Bebek Deterjanı Markaları kirmizibeyazz.com'da!

En kaliteli bebek deterjanı markaları ve bebek yumuşatıcı ürünleri kirmizibeyazz.com web adresinden kolayca temin edilebilir. 

Web sitede yer alan ürün markaları; Dalin ve Uni Baby şeklindedir.

Ürün formları ise; granül doğal sabun, çamaşır yumuşatıcısı, sıvı çamaşır deterjanı, doğal sabun bazlı çamaşır deterjanı, konsantre çamaşır deterjanı, leke çıkarıcı sprey, renk koruyucu mendil, toz deterjan ve konsantre yumuşatıcı şeklindedir.

Ayrıca ürün özellikleri arasında parfümlü ve parfümsüz seçenekler vardır. Bu seçenekleri değerlendirirken bebeğinizde deterjan alerjisi olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Yeni doğan, bebek ve çocuklar için farklı ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Ürünlere göz atmak için buraya tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.