Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Kavanoz Mamaları

Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Kavanoz Maması

Kavanoz maması, her zaman için bebekler için en yararlı olan tamamlayıcı gıda çeşitlerinden birisi olmaktadır. Aynı zamanda bebek mamaları içerisinde kavanoz mamaları, annelerin en çok tercih ettiği mama çeşitlerinden birisidir. Yeni doğan bebekler altı aydan sonra anne sütüne ek olarak, tamamlayıcı katı gıdaları da almaya başlayabilmektedir. 

Bu dönemde ise doktor tavsiyesi ile olmak üzere, kavanoz mamalar bebekler için en uygun ek gıdalardan birisi olmaktadır. Besin, vitamin ve mineral açısından zengin bir içeriğe sahip olan kavanoz mamalar bebeklerin sağlıklı büyümesini sağlamaktadır. 

Kavanoz Maması Nedir?

Kavanoz mamaları, bebekler için en iyi tamamlayıcı gida çeşitlerinden birisi olmaktadır. 6 aydan sonra bebeklere kavanoz mamalar verilebilmektedir. Bebeklerin sağlıklı gelişmesini sağlayan kavanoz mamalar, evde hazırlanan ek gıdalara göre daha çok yarar sağlayan besinler olmaktadır. Kavanoz mamaların içeriğinde, bebeklerin ihtiyacı olan bütün besinler toplu bir şekilde yer almaktadır.

Kavanoz mamaları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bebek mamaları olup, doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Kavanoz mamalar her zaman için organik olan sebzelerden ve meyvelerden hazırlanmaktadır. Aynı zamanda süt ürünleri içeren kavanoz mamalarda bulunmaktadır.

Bebeklerin damak zevklerine uygun olan ve günlük olarak alması gereken gıda miktarını karşılayan kavanoz mamalar, aynı zamanda bebek beslenmesi konusunda pratikliği açısından annelere çok büyük faydalar sağlamaktadır. Kavanoz mamalar, her zaman için mevsiminde toplanan meyvelerden ve sebzelerden üretilmektedir. 

Kavanoz mamalar vakumlanma yöntemleri ile kapatılmakta olup, son kullanma tarihine kadar güvenle kullanılabilmektedir. Bu sayede anneler, her zaman bebeklerini sağlıklı ve organik mamalarla besleyebilmektedir. Kavanoz mamaların içerisinde, bebeklerin sağlığına zarar verici hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Bebek Kavanoz Maması Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bebek kavanoz maması satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kavanoz mama seçiminde, özellikle doktorların tavsiye ettiği doğrultuda kavanoz mamalarının alınması gerekmektedir. Kavanoz mama seçiminde içeriğinin organik gıda malzemelerinden üretilmiş olmasına da dikkat edilmesi lazımdır.

Aynı zamanda bebek kavanoz maması çeşitlerinin, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması da önemli olmaktadır. Bebeğin gıda ihtiyacı karşılayacak şekilde kavanoz mama seçimlerini yapmak gerekmektedir. Buna bağlı olarak bebeğin bütün vitamin, mineral ve gıda ihtiyacını karşılayacak kavanoz mamaların her zaman alınması lazımdır. 

Kavanoz Maması Fiyatları

Kavanoz mama fiyatları, sahip oldukları içeriklere göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda kavanoz mamaların gramajları da fiyatlarını etkilemektedir. 6 aydan sonra verilebilen kavanoz mamaların aylara göre olan mama çeşitleri de fiyatların değişmesine neden olabilmektedir.

Kavanoz Mama Ne Zaman Verilir?

Kavanoz mama bebeklere altı aydan sonra verilebilmektedir. Altı ayına girmiş olan bütün bebekler doktorun da tavsiyelerine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Kavanoz mamalar en iyi tamamlayıcı bebek mamalarından birisi olup, her yaştan bebeğin gıda ihtiyaçları organik olarak karşılayan besinlerdir.

Kavanoz Mama Çeşitleri

Kavanoz mama çeşitleri, altı aydan büyük bebekler için üretilmiş olan ek gıdalar olmaktadır. Kavanoz mama çeşitleri meyveli, sebzeli ya da sütlü olabilmektedir. Kavanoz bebek mamaların içeriklerinde, bebeklerin makro ve mikro olmak üzere bütün gıda ihtiyaçlarını karşılayan besin öğeleri yer almaktadır. Bunlara bağlı olarak en çok satın alınan kavanoz mama çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Hipp Organik 200 ml Erik Nektarı
  • Hipp Organik Akdeniz Sebzeleri 190 gr
  • Hipp Organik Çilekli Muzlu Elmalı 90 gr
  • Hipp Organik Sebzeli ve tavuklu Kremalı Pirinç 125 gr 6’lı Kavanoz Maması
  • Aptamil Milupa Organik Sütlaç 6’lı 125 gr Kavanoz Maması
  • Aptamil Milupa Tek Meyve Elma Püresi Kavanoz Maması

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.