Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Compact Güneş Korunma

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Her cilt yapısı farklı hassasiyetlere sahiptir. Bu yüzden her yüz yapısı için o cilde uyumlu makyaj ürünleri kullanılmalıdır. Örneğin hassas cilt yapısına sahip kişilerin, cildin hassasiyetini arttırmayan makyaj ürünlerini kullanması gerekmektedir. Cilt üzerinde yarattığı etki bakımından gerek estetik gerekse cildin beslenmesi konusunda en dikkat edilmesi gereken makyaj ürünleri pudralar ve fondötenlerdir. Çünkü bu ürünler cilt yüzeyinin tamamıyla temas halindedir. Pudra seçimi yapılırken güneşle temas halinde olacağı düşünülerek cilde zarar vermeyen bir ürün seçilmesi önem arz eder. Neredeyse her dermatolog fondöten ve pudraların cilt üzerindeki zararlarından bahseder. Bu zararları azaltmak ve cilde uyum sağlayabilmek amacıyla Compact Güneş Koruyucu Pudra ve fondötenler önerilmektedir. Çünkü bu ürünler Ciltteki ton farklarını dengelerken sıradan makyaj ürünlerinin ciltte yarattığı etkileri de giderir. Compact güneş koruyucu ürünler, güneşin cilt üzerinde oluşturmuş olduğu lekeleri giderip güneşin zararlı ışınlarını engellerken; güneşten gelen yararlı ışınların da cilde nüfus etmesini sağlar. Alerjik cilt yapılarına uygun olarak formüle edilen compact güneş koruma ürünleri alerji eğilimli ciltlerin de eğilimlerini azaltmaya yardımcı olur.

Compact Güneş Kremi ve Koruyucu

Compact güneş kremi ve koruyucu ürünleri cilt kusurlarını ve renk farklılıklarının kapatılmasına yardımcı olurken cildi besler ve nemlendirmeye yardımcı olan ürünlerdir. Yaz mevsimi insanları mutlu eden ve en güzel mevsimlerden biridir ve hatta yazın gelişini beklemek bile büyük bir mutluluk kaynağıdır. Fakat güneşin cilt ile direk temasında birçok olumsuz durum meydana gelebilmektedir. Güneşin tadını çıkartırken zararlı ışınlarına karşı bir güneş koruyucu alınması gerekiyor. 

Özellikle makyaj yapan kadınlar fondöten, kapatıcı güneş kremi kullanarak ciltlerinde kat kat bir görüntüye ulaşmak istemez. Cilt üzerinde rahatsız görüntüyü gidererek üstüne cilt kusurlarını gizlemek compact güneş koruyucu ile mümkün. Güneşe karşı koruma sağlamaya yardımcı olmasının yanı sıra compact güneş ürünleri cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı oluyor. 

Compact Güneş Kremi ve Koruyucu Nasıl Kullanılır?

Compact güneş kremi ve koruyucu nasıl kullanılır için güneşe çıkmadan öncesinde normal makyaj sırasında kullanılabilir. Normal makyaj yapısı bulunan bu ürünler normal bir fondöten veya pudra yerine geçebilir. Bunun dışında uzun süreli güneş altında kalma durumlarında mutlaka makyajınızı yenilerken compact güneş kremi ve koruyucu ürünlerini de yenilenmesi gerekir. Ortalama olarak 2 saat aralıklarla kullanılabilir. Güneş ışınları cilde az veya çok temas ettiğinde cildin korunmasız olması halinde zarar görmesine neden olabilir, bu sebeple güneş kremi ve koruyucu etkiye sahip ürünlerin kullanımı için günlük bakım rutininin bir parçası haline getirmek oldukça önemlidir.

Compact Güneş Kremi ve Koruyucu Fiyatları

Compact güneş kremi ve koruyucu fiyatları çeşitlerine ve markalarına göre farklılık gösterir. Ortalama olarak compact güneş kremlerinin fiyatları Nivea, Bioderma, Avene gibi farklı markaların ürünleri bulunuyor. Güneş kremi yerine kullanılan compact güneş kremleri, cildin ihtiyaçlarına cevap verir ve hem makyaj görevi görerek cilt kusurlarını kapatır, renk tonunu eşitlerken güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Günümüzde tüm cilt tipleri için üretilen bu ürünler diğer makyaj ürünleri gibi rahat kullanıma sahiptir. Bu sebeple günlük makyaj rutinleri için kullanılabilir.

Compact Güneş Kremi ve Koruyucu Faydaları Nelerdir?

Compact güneş kremi ve koruyucu faydaları nelerdir bakıldığı zaman hem cilt kusurlarını gizler hem de güneşe karşı cildi korumaya yardımcı olmayı amaçlarken cildi nemlendirir. Pudra yapısı olan güneş kremleri cilt üzerinde ağırlık yapmaz. Tüm hassas ciltler için de uygundur, cilt tonu dengesizliğine karşı kullanılarak üst düzey kapatıcılığa sahip ürünlerdir. Hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tipleri için geliştirilen formüle sahiptir. Cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olurken UV ışınlarına karşı üst düzey koruma sağlamaya çalışır.

Compact güneş kremi ve koruyucu faydaları;

Güneş losyonları cilde kolay sürülebilen, nemlendirme etkisi olan ve etkili bir güneş koruması sağlayan ürünlerdir, yumuşak dokuya sahip olduğu için kullanımları kolaydır.

Yüz, omuz gibi direkt olarak güneş ışınlarının geldiği noktalar korunabilir, güneş kremlerine kıyasla daha akıcı bir formda bulunan losyonlar kullanılırken talimatları mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir.

Güneş kremlerinin kaç faktör olduğu, suya dayanıklılığı gibi unsurlarla birlikte birçok farklı compact ürün mevcuttur.

En İyi Compact Güneş Kremi ve Koruyucular kirmizibeyazz.com'da!

En iyi Compact güneş kremi ve koruyucu ürünleri en beğenilen marka çeşitleri ile kirmizibeyazz.com'da sizleri bekliyor. Cildiniz için en kaliteli ürünleri beğeninize sunarak cilt tipi ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun güneş koruyucu ürünlere erişebilirsiniz. Compact güneş ürünleri oldukça pratik bakım ürünlerinin başında gelir ve tek üründe birden çok ihtiyacı gidermektedir. Kullanım kolaylığı açısından da imkân sağlayan compact güneş kremi koruyucularını seçebilir ve cildinizi zararlı etkilerden koruyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.