Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Atopik, Alerjik Dermatit Ciltler İçin Krem ve Jel

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Atopik Cilt Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Atopik cilt bakım ürünleri nasıl kullanılır konusunda bu ürünler diğer cilt tiplerinden farklı içerikleri olduğu için mutlaka düzenli ve tam olarak dozunda kullanılması gerekir. Cildin aşırı kurumaya eğilimli olması sürekli olarak nemlendirmeye ihtiyaç duyar ve bu ürünlerle sayesinde cilt bariyeri güçlendirilir. Bariyeri güçlenen diş, dış faktörlere karşı savunma kazanırken nem kaybının önüne geçer ve kuruması da engellenebilir. Atopik cilt kremleri kullanımı sırasında ve ciltleri temizlerken alkol, kimyasal ve parfüm içeren temizleyicilerden uzak durulmalıdır.

Atopik cilt ne demek konusunda bu ciltler halk arasında egzamana olarak bilinen bir cilt tipidir. Egzama, cildin aşırı kuru olmaya eğilim göstermesi ve kuruluklarla beraber pul pul dökülme, lezyonlar ve yoğun kaşıntı hissi ile kendini gösteren bir cilt hastalığıdır. Yoğun kaşıntı hissi ile kendini gösteren bu cilt tipine uygun kremlerin kullanılması önemlidir. Atopik ürünler kullanılırken kızarıklıklar ortaya çıkar çıkmaz bu bölgelere yoğunlaşmak gerekir ve sorunun olduğu tüm cilde uygulanmalıdır.

Atopik Cilt Bakım Ürünleri Fiyatları

Atopik cilt bakım ürünleri fiyatları markalarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Atopik bir cilde sahip iseniz bu durumda cilt bakımına ekstra bir özen gösterilmesi gerekir. Çünkü atopik ciltler tedavi edilmez ve özel ürünler kullanılmazsa bu durumda sosyal yaşamı etkileyecek ölçüde ilerler, cilt üzerinde çatlama ve kanamalar görülmeye başlar. Kaşıntı artar, ciltte yayılma olabilir ve alerjik egzamaya dönüşebilmektedir. Bu durumda kullanılan Bioderma Atoderm Creme 500 ml egzama sorunun önüne geçerek kaşıntıyı azaltır ve rahatlatır.

Farklı bir popüler marka olan Avene ürünleri arasında bulunan Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante 400 ml ürünü veya Ducray markasına ait olan Ducray Dexyane Med Yatıştırıcı Onarım Kremi 30 ml gibi ürünler cildin ihtiyaç duyduğu bakımı ve onarımı sağlayabilir. Yağ formunda bulunan Bioderma Atoderm Shower Oil 1 Lt ise şampuan formunda bulunarak duş sırasında da gerekli bakımı destekler.

Atopik Cilt Bakım Ürünleri Neden Kullanılır?

Atopik cilt bakım ürünleri neden kullanılır bakıldığı zaman kuruyan ve hassas hale gelen ciltler için rahatlatma ve onarıcı bir etki sağlar. Atopik ciltler genel olarak bölgesel kızarıklıklar ile kendini gösterir ve cildi tahriş eder buna ek olarak sürekli kaşıntı ve diğer alerjenlere maruz kalabilir. Atopik cilt bakım ürünleri neden kullanılır konusunda,

Özel şekilde formüle edilen atopik cilt bakım ürünleri, arasında bulunan Dexeryl Cleansing Cream 200 ml- Köpüren Temizleme Kremi ürünü, alerji durumunu, stres ve diğer birçok duruma karşı avantaj sağlar.

Atopik cilt için öneriler ile atopik cildi olanların dikkat etmesi gereken birçok unsura özel şekilde üretilen ürünler kaşıntıyı hafifletir ve cilt üzerinde ferahlama sağlayarak cildi yatıştırır.

Atopik, Alerjik Dermatit Ciltler İçin Krem ve Jel: En İyi Ürünler

Atopik ve alerjik dermatit ciltler, özel bakım ve hassasiyet gerektirir. Bu cilt tipleri, kuruluk, kaşıntı ve kızarıklık gibi belirtilerle mücadele eder. Cildinize uygun ürünleri seçerek, bu semptomları hafifletebilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz. Kırmızı Beyaz internet sitemizde, atopik ve alerjik dermatit ciltler için özel olarak formüle edilmiş krem ve jelleri bulabilirsiniz. İşte bu kategori için öne çıkan ürünler ve detayları:

Bioderma Atoderm Shower Oil

Bioderma Atoderm Shower Oil: Atopik ve çok kuru ciltler için ideal bir duş yağıdır. İçeriğindeki nemlendirici ve yatıştırıcı aktif bileşenler, cildin nem dengesini korur ve cilt bariyerini güçlendirir. Parfümsüz ve sabun içermeyen formülü ile cildi nazikçe temizlerken, tahrişi önler ve ciltte yumuşak bir his bırakır.

Özellikler ve Faydalar

 • Nemlendirici ve besleyici: İçeriğindeki bitkisel yağlar, cildi besler ve nemlendirir.
 • Yatıştırıcı etki: Cildin kaşıntısını ve tahrişini azaltır.
 • Cilt bariyerini güçlendirir: Cildi dış etkenlere karşı korur ve güçlendirir.

Bioderma Atoderm Intensive Foaming Gel

Bioderma Atoderm Intensive Foaming Gel: Atopik ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş köpüren temizleme jelidir. İçeriğindeki yatıştırıcı ve besleyici aktif bileşenler, cildi temizlerken nemlendirir ve cilt bariyerini korur. Sabun ve parfüm içermeyen formülü, cildi nazikçe temizler ve tahrişi önler.

Özellikler ve Faydalar

 • Yoğun nemlendirme: Cildin nem dengesini korur ve kuruluğu önler.
 • Nazik temizlik: Cildi tahriş etmeden temizler.
 • Yatıştırıcı etki: Ciltteki kaşıntı ve tahrişi azaltır.

Bioderma Atoderm Intensive Gel Cream

Bioderma Atoderm Intensive Gel Cream: Atopik ve çok kuru ciltler için formüle edilmiş yoğun nemlendirici bir kremdir. İçeriğindeki Skin Barrier Therapy™ patenti, cilt bariyerini güçlendirir ve cildi dış etkenlere karşı korur. Hızlı emilen hafif yapısı, cilde derinlemesine nüfuz eder ve uzun süreli nem sağlar.

Özellikler ve Faydalar

 • Yoğun nemlendirme: Cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluğu giderir.
 • Cilt bariyerini güçlendirir: Cildi dış etkenlere karşı korur ve yeniler.
 • Hızlı emilim: Hafif yapısı sayesinde hızlı emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

Ducray Dexyane Med Yatıştırıcı Onarım Kremi

Ducray Dexyane Med Yatıştırıcı Onarım Kremi: Atopik dermatit, kontakt dermatit ve kronik el egzaması gibi cilt problemleri için özel olarak geliştirilmiş bir onarım kremidir. İçeriğindeki yatıştırıcı ve onarıcı bileşenler, cildin doğal bariyerini onarır ve kaşıntıyı azaltır.

Özellikler ve Faydalar

 • Yatıştırıcı ve onarıcı: Cildi yatıştırır ve onarır.
 • Kaşıntıyı azaltır: İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde kaşıntıyı ve tahrişi azaltır.
 • Cilt bariyerini güçlendirir: Cildin doğal bariyerini yeniler ve güçlendirir.

Avène XeraCalm A.D Baume Relipidante

Avène XeraCalm A.D Baume Relipidante: Atopik ve çok kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiş yoğun nemlendirici bir balmdır. İçeriğindeki I-Modulia® kompleksi, ciltteki kaşıntıyı ve tahrişi azaltır. Avène Termal Suyu ile zenginleştirilmiş formülü, cildi yatıştırır ve rahatlatır.

Özellikler ve Faydalar

 • Yoğun nemlendirme: Cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluğu giderir.
 • Yatıştırıcı etki: Ciltteki kaşıntı ve tahrişi azaltır.
 • Cilt bariyerini güçlendirir: Cildin doğal bariyerini yeniler ve güçlendirir.

Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon

Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon: Atopik ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş su bazlı bir nemlendirici losyondur. İçeriğindeki seramidler ve hyaluronik asit, cildi derinlemesine nemlendirir ve cilt bariyerini korur. Hafif yapısı sayesinde hızlı emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

Özellikler ve Faydalar

 • Yoğun nemlendirme: Cildi derinlemesine nemlendirir ve kuruluğu giderir.
 • Hafif yapı: Hızlı emilir ve yağlı bir his bırakmaz.
 • Cilt bariyerini güçlendirir: Cildin doğal bariyerini yeniler ve güçlendirir.

Kırmızı Beyazz'da Atopik, Alerjik Dermatit Cilt Tiplerine Uygun Ürünler

Atopik ve alerjik dermatit ciltler, özel bakım ve hassasiyet gerektirir. Bioderma, Ducray, Avène ve Ceradolin gibi önde gelen markaların sunduğu bu özel formüle edilmiş krem ve jeller, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Cildinizi nemlendirir, yatıştırır ve cilt bariyerinizi güçlendirir. Kırmızı Beyaz internet sitemizde bu ürünleri inceleyebilir ve ekonomik fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz. Sağlıklı, rahat ve ışıltılı bir cilt için ihtiyacınız olan özel bakımı sağlayın.

En Uygun Fiyatlara Atopik Cilt Bakım Ürünleri kirmizibeyazz.com’da!

Eğer egzamalı veya alerjik cilde sahipseniz kirmizibeyazz.com, cildiniz için gerekli olan tüm ürünleri destekler. Atopik cilt için krem önerileri arasında en popüler markalardan olan Bioderma, La Roche Posay, Avene, Ducray, Dermadolin, Jawae gibi popüler ürünlerin bu hassas ciltler için üretmiş olduğu atopik ürünlere ulaşabilir ve cildiniz için tedavi sağlarken sağlığına kavuşturabilirsiniz. En uygun

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.