Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Biberon, Emzik ve Aksesuar

Toplam 166 ürün bulunmaktadır.
(10)
Lansinoh Natural Wave Biberon 240 Ml
%0
285,90 TL
285,90 TL
(7)
Lansinoh Natural Wave Biberon 160 Ml
%0
219,00 TL
219,00 TL
(7)
(1)
Fe Bebek Tırnak Makası Mavi
%0
25,90 TL
25,90 TL
(13)
Lansinoh Cam Biberon 240 Ml
%0
378,90 TL
378,90 TL
(2)
(4)
OİOİ Silikon Mama Önlüğü - Mavi
%0
289,00 TL
289,00 TL
(4)
OiOi Silikon Mini Bardak Gri
%0
112,00 TL
112,00 TL
(2)
OiOi Silikon Mini Bardak Mavi
%0
112,00 TL
112,00 TL
(2)
OiOi Silikon Mini Bardak Pembe
%0
112,00 TL
112,00 TL
(2)
OiOi Silikon Mini Bardak Bordo
%0
112,00 TL
112,00 TL
(5)
OiOi Silikon Mini Bardak Yeşil
%0
112,00 TL
112,00 TL
(2)
(4)
(2)
(3)
Wee Baby 913 Zoo Emzik Bandı Mavi
%0
92,90 TL
92,90 TL
(4)
(2)
(14)
(8)

Biberon Emzik ve Aksesuar Çeşitleri

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları çeşitli etkenler dolayısıyla değişkenlik gösteriyor. Belirli bir yaşa gelene dek bütün bebekler tarafından kullanılması gereken biberon, emzik ve aksesuarlar; çeşitli etkenler göz önünde bulundurularak üretiliyor. Üretim esnasında dikkat edilen etkenlerden kullanım alanı dek birçok farklı faktör ise fiyatların değişkenlik göstermesine neden oluyor. 

Ebeveynler tarafından en sık araştırılan konulardan biri haline gelen biberon emzik ve aksesuar fiyatları farklı etkenler dolayısıyla değilse de ürün gruplarının önemli bir kullanıma sahip olduğunu dile getirmek gerekiyor. Biberon ve emzik gibi bebekler için azami öneme sahip olan ürünlerin bebeklerde huzursuzluğa reflü ve kusmaya dair önemli bir önlem alıyor. 

Bebekler için bir eşya satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli etken sağlık. Bu durum biberon emzik ve aksesuar fiyatları ile ilgili araştırma yaparken de göz önünde bulundurulması gereken bir etken oluyor. Yetişkinler kadar gelişmiş bir bağışıklık sistemine sahip olmayan bebekler için üretilen ürünlerin tamamı sağlık testlerinden geçmiş olmalı.

Belirli testlerden geçen dolayısıyla kullanım ile birlikte sağlıksız bir durum yaratmayacağından emin olunan ürünler bebeklerin kullanımı için uygun. Elbette bu gibi etkenler biberon emzik ve aksesuar fiyatları aralıklarında değişiklikler olmasına yol açıyor.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuarlar Nelerdir?

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları ile ilgili yapılan araştırmaların hemen arkasından ise bu gibi ürünlerin ne olduğu ve neden kullanıldığı geliyor. Emzik herhangi bir ürüne bağlı olmadan harici olarak kullanılan ve yapı olarak anne memesini andıran bir sağlık ürünü. Biberon ise içerisine su ya da mama gibi likit ürünler yerleştirilerek bebeğin tüketmesini sağladığı bir başka ürün. Ancak her iki üründe bebek ile direkt olarak temas halinde olması sebebiyle mutlaka sağlık açısından zararsız olmalıdır. Çeşitli sağlık testlerinden geçerek üretilen biberon emzik ve aksesuar fiyatları kullanım özelliklerine bağlı olarak da değişkenlik gösteriyor.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuar Kullanımı Neden Önemlidir?

Bebeklerde biberon kullanımının önemi hem ruhsal hem de fiziksel sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahip. Bu durum biberon emzik ve aksesuar fiyatları ile ilgili yapılan araştırmaların da artmasına neden oluyor.

Biberon ve emzik kullanımı ile birlikte bebeklerde güven hissi meydana geliyor. Dolayısıyla bebeğin sakinleşmesi ve özellikle kolik ağlama krizlerinin durulması adına biberon emzik ve aksesuar kullanımı çok önemli bir rol oynuyor. Doğduğunda annesini emmeye başlayan ve böylelikle güven duygusuna alışan bebekler, annelerinden uzak kaldıkları durumlarda kendilerini huzursuz hissetmeye başlıyor. Bazı durumlarda bebek annesiyle birlikte olsa dahi emme ihtiyacı hissettiği ve emme durumu söz konusu olmadığında ağlama krizleri bu huzursuzluk yaşamaya başlıyor. Bu noktada biberon emzik ve aksesuar kullanımı devreye giriyor ve güven duygusunu bebeklere vererek ağlamanın önüne geçiyor. 

Bebeklerde biberon kullanımının önemi bebeklerin doğduğu ilk günden itibaren kendini gösteriyor. Doğar doğmaz annesini emmeye başlayan bebek için biberon emzik ve aksesuar kullanımı ilerleyen zamanlarda çok daha sakin bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuar Kullanımı Kaç Yaşına Kadar Devam Eder?

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları bebeklerinin sağlığı adına ideal bir karar vermek isteyen bütün ebeveynler tarafından merak ediliyor. Fiyatların belirlenmesi konusunda dikkate alınan bir diğer önemli faktör ise hangi yaş aralığında kullanılıyor oldukları. Üretildikleri malzeme, üretim esnasında dikkat edilen etkenler ve hangi yaş grubu tarafından kullanılıyor olduğu biberon emzik ve aksesuar fiyatları aralıklarının değişmesini sağlıyor.

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları kadar merak edilen bir diğer soru ise biberon, emzik ve benzeri aksesuarların kaç yaşına kadar devam etmesi gerektiği. Bebeklere güven hissi oluşturan ve daha sakin bir yapıya sahip olmaları konusunda önemli bir rol oynayan bu gibi aksesuarların 12 ila 24 aylıkken aşamalı olarak kaldırılması öneriliyor. Bu doğrultuda biberon emzik ve aksesuar kullanımı bırakılacağı takdirde tercih edilebilecek farklı özelliklere sahip biberon ve emzikler mevcut. Birbirinden farklı özelliklere ve buna bağlı olarak değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahip olmaları biberon emzik ve aksesuar fiyatları üzerinde değişikliklere yol açıyor.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuarların Bebeklerin Gelişimine Katkısı 

Bebeklerde biberon kullanımının önemi oldukça uzun bir listeye sahip. Bebeklere güven veriyor olmasının yanı sıra anne göğsüne benzer şekilde üretiliyor olmaları doğal kavramı etkisini oluşturuyor. Bu durum bebeklerin emme esnasında da herhangi bir problem yaşamalarına engel alıyor.

Biberon emzik ve aksesuar kullanımının bebek gelişimine etkisi elbette yalnızca kavramı içgüdüsünün elde ediliyor olması ile sınırlı değil. Pek çok bebekte çeşitli etkenler dolayısıyla kolik gibi bir problem meydana geliyor. Bu problem ebeveynler tarafından kontrol altına alınamayan ağlama krizleri ile kendini gösteriyor. Bu noktada biberon emzik ve aksesuar kullanımının bebek gelişimine etkisi kolik probleminin giderilmesi ve ağlama krizlerinin sakinleştirilmeye konusunda önemli bir rol oynuyor.

Pek çok açıdan biberon emzik ve aksesuar kullanımının bebek gelişimine etkisi mevcut. Böylelikle bebekler tek başına vakit geçirme konusunda daha az zorlanıyor. Biberon ve emzik kullanımının ilk etapta yeterince dikkatli olunması gereken bir kullanım olduğunu ise söylemek gerekiyor.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuar Seçimi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biberon emzik ve aksesuar kullanımı neredeyse 24 aylık olana dek her bebek için gerekli ve oldukça önemli. Bu denli önemli olmasını sağlayan etkiler yalnızca fizyolojik değil ruhsal olarak da kendini gösteriyor. Bebekler emzik ve biberon gibi kullanımlar sayesinde kendilerini daha güvende hissediyor.

Biberon ve emzik ya da herhangi bir aksesuar ile ilgili tercih yapmaya çalışırken bebeğinizin yaş aralığı için uygun olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz ürünlerin mutlaka bebeğinizin sağlığı adına zararlı olmadığından da emin olmanız gerekir.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuarların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Biberon emzik ve aksesuar temizliği biberon ve emzik kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biri. Biberon, emzik ve su ile temizlenmesi mümkün olan aksesuarların temizliği için bir su kullanmanız yeterli.

Biberon emzik ve aksesuar temizliği için kaynar suyun içerisine ürünleri bırakmanız gerekiyor. Ancak biberon ve emzik gibi parçaların birbirinden ayrılarak temizlenmesi önemli. 5 dakika kadar kaynar su içerisinde bekleyen parçaları daha sonra bir maşa yardımıyla almalısınız. Temiz bir bezle tozlanma uyacak bir ortama yerleştirdikten sonra kurumaya bırakmalısınız. Bu birkaç küçük adım sayesinde biberon emzik ve aksesuar temizliği tamamlanmış olur ve bebeğiniz tekrar hijyenik bir şekilde biberon ve emzik gibi aksesuarlarını kullanmaya devam edebilir.

 

Biberon, Emzik ve Aksesuar Fiyatları 2023 

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları 2023 yılı için merak edilen bir konu olsa da bu soru ile ilgili tek bir yanıt vermek elbette mümkün değil. Birbirinden farklı ürün gruplarının bir arada satılmasını sağlayan bu kategoride fiyatlar çeşitli etkenler dolayısıyla değişkenlik gösteriyor. 

Biberon emzik ve aksesuar fiyatları belirlenirken üretim esnasında kullanılan materyal, kullanılabilecek yaş aralığı ve kullanım alanı belirleyici oluyor. Bunun yanı sıra ürünlerin kullanılacak olduğu süre gibi etkenlerde fiyat belirlenmesi konusunda önemli bir rol oynuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.