Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremi

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Güneşin insan sağlığındaki önemi yadsınamaz. Ancak güneşten doğru şekilde ve doğru zamanlarda yararlanılmadığı takdirde çeşitli cilt sorunlarına hatta cilt kanserlerine açık hale gelmek kaçınılmaz olmaktadır. Güneş koruma ürünlerinin çeşitli cilt tiplerine göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Cilt tipinize en uygun güneş koruma ürününü seçmeniz cildinizin sağlığını bozmadan güneşten yararlanmanızı sağlamaktadır. Örneğin Aknesi olan kişilerin su bazlı güneş koruyucu ürünleri kullanmaları gerekmektedir. Çünkü yağlı ürünler gözenekleri tıkayıp, yeni sivilcelerin oluşmasına zemin hazırlayabilmektedir. Akneli ve yağlı ciltler için geliştirilmiş güneş koruyucu ürünler bu açıdan oldukça etkili bakım sağlar. Cildi hem güneşe karşı korur hem de yağlı ve akneli cildin reaksiyonlarına karşı önlem sağlar. Akneli ve yağlı cildin başlıca problemleri cildin aşırı yağ salgılaması, bu yağ salgılanması nedeniyle ciltte parlama meydana gelmesi, gözenek, tıkanıklığı ve akne ve sivilce oluşumu gibi birçok olumsuzluğa neden olabilir. Bu nedenle cildi güneşe karşı korurken de yağlı ve akneli cilde özel ürünler tercih edilmelidir. Bu ürünler cilt tipine göre geliştirilmiş; cildin hem bu reaksiyonlarıyla başa çıkacak özellikte hem de güneşe karşı koruyucu bakım için uygulanabilir nitelikleriyle dikkat çekmektedir.

Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremleri

Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri tam olarak akneli ve sivilceli cilt tiplerine göre üretilmiş güneş kremleridir. Her cildin özelliği ve ihtiyaçları farklıdır bununla birlikte yağlı cilt tipine sahip olan kişilerin sıklıkla şikâyet ettiği cilt sorunlarından bazıları genişlemiş gözenekler ve yağlı parlamalarla birlikte akne, sivilce sorunlarıdır. Her cildin kendi yapısına uygun ürünlerle bakımının yapılması gerekir ve aynı zamanda kullanılan güneş koruyucularında cilt yapısına uygun özellikte olması gerekir.

Akneli ciltler için güneş kremi kullananlar tarafından tercih edilen bu ürünlerle cilt güneş ışınlarına karşı korunur ve aynı zamanda nem dengesi de korunur. Ciltte yağlı parlamalara neden olmaz ve akneli, yağlı ciltleri güneşe karşı korurken bakım sağlar. Akne ve sivilce görünümü arttırmaz bu sebeple tam olarak bu markalara özel üretilen güneş kremlerini kullanabilirsiniz.

Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremleri Nasıl Kullanılır?

Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri nasıl kullanılır için güneşe çıkmadan 20 dakika öncesinde uygulanması gerekir. Güneş kremini ince bir tabaka halinde tüm güneş gören yerlerinize uygulayın ve yedirin. Cildinizin kremi emmesi için 20 dakika yeterli olur sonrasında güneşe çıkabilirsiniz. Akneli ve sivilceli ciltler için özel üretilen bu kremleri her mevsim kullanabilirsiniz. Bununla birlikte güneşin altına kalma durumuna göre kremi yenilemeniz gerekir. Ortalama olarak 2 saatte bir olacak şekilde yenileyebilirsiniz. Gün sonunda cildinizi mutlaka temizleyin ve yağsız bir nemlendirici ile nemlendirmeyi unutmayın.

Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremleri Fiyatları

Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri fiyatları markasına göre farklılık gösterir. Ortalama olarak değişen akne ve sivilceli ciltler için güneş kremi fiyatları 150 TL ila 300 TL aralığında değişiyor. Popüler olan markalar arasında Solante, Vichy, Bioderma, La Roche Posay, Avene gibi farklı markalar bulunuyor. Cildi güneşe karşı korurken diğer cilt tiplerine göre avantaj sağlayan bu özel ürünler tam olarak yağlı cilt tiplerine göre geliştirilmiştir ve akne sivilce durumunu arttırmaz.

Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremleri Faydaları Nelerdir?

Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri faydaları ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu formülde üretilen güneş kremleri özellikle akneli ve sivilceli cilt tipi ile tam olarak uyum sağlar. Yağlı ciltler her akne ve sivilceli cilde sahip olan kişilerin büyük sorunudur. Bu sebeple bu kremler tam olarak yağlı cilt tipine göre üretilmiştir. Yağ içermeyen formülleri cilt yapısı ile uyumludur, cildi daha fazla yağlandırmadan koruma sağlar. Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri faydaları bakıldığında,

  • Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremi yağlı cilt yapısı için uygundur ve cildi daha fazla yağlandırmadan koruma sağlar.
  • Yağlı ciltler için özel geliştirilen güneş kremleri su bazlı olarak tasarlanır ve kullanımlarda rahatsız etmez, matlaştırıcı etkiye sahiptir.
  • Tıkalı olan gözeneklerin açılması, nem desteği ve sebum üretiminin kontrol altına alınması gibi yağlı ciltlerin ihtiyaç duyduğu bakım desteğini de sunar.

En İyi Akneli ve Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremleri kirmizibeyazz.com'da!

Akneli ve sivilceli ciltler için güneş kremleri en popüler ve en fazla tercih edilen markalar kirmizibeyazz.com’da sizleri bekliyor. Akneler ve sivilceler için güneş kremi içerikleri doktorlar tarafından onaylı kremlerdir. Bu sebeple diğer kremlere kıyasla özel şekilde geliştirilen Akne karşıtı güneş kremlerini tercih edebilir ve her mevsimde cildinizi zararlı ışınlardan koruyabilirsiniz. Sizi ve cildinizi düşünen kirmizibeyazz.com üzerinde birçok popüler markadan yararlanabilir ve en iyi ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.