Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kategorinin Çok Satanları

Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Güneş bebek ve çocukların dostudur. Çocukların, yiyeceklerle birlikte aldığı D vitamininin vücutta sentezlenmesi için güneş ışığına ihtiyacı vardır. Bu yüzden çocukların sağlıklı gelişimi için aldığı gıda ne kadar önemli ise güneş ışığı da o kadar önemlidir. D vitamini eksikliği çocuklarda raşitizm hastalığı gibi ciddi sorunlara sebep olurken sonucunda çocuklarda diş gelişimi bozuklukları, kemik gelişimi bozuklukları gibi sorunlara da sebebiyet vermektedir. Bu yüzden çocukların doğru zamanlarda ve doğru şekillerde güneş banyosu yapılması önemlidir. Aksi halde, dost olan güneş bir düşman haline geliverir. Çocukların güneşe bilinçsizce maruz kalması çeşitli cilt hastalıklarına hatta cilt kanserlerine sebebiyet vermektedir. Çocuklarda güneşin zararlı etkilerini azaltmak için hassas ciltler için geliştirilmiş yüksek koruma faktörlü güneş losyonlarının kullanılması çocukların güneşten gereği kadar yararlanmasını sağlarken aynı zamanda onları güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. Kırmızı Beyaz Eczane’de çocuklar için özel olarak formüle edilmiş güneş krem ve losyonlarına kolayca ulaşabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri

Bebek ve çocuk güneş kremleri tüm yeni doğan ve çocuk yaşta olan bireyler için uygun olan kremleridir. Bebek ve çocukların büyümesi ile birlikte dikkatli davranılması gerekir ve özellikle güneş ışığının zararlarından korumak güneş kremleri ile gerçekleşir. Bebek ve çocuklarınızın savunmasız teni için güneşin zararlarından korumak gerekir. Bu sebeple birçok popüler marka ile önerilen güneş kremlerine ulaşabilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri Nasıl Kullanılır?

Bebek ve çocuk güneş kremleri nasıl kullanılır konusunda kremin kolay uygulanabilir ve iz bırakmayan yapıda olmasına, rahat emilim göstermesine dikkat edilmesi gerekir. Bebeklerin cilt yapısına uyumlu olması için dermatolojik ve klinik testlerden geçmiş olan saf içerikli güneş kremleri kullanılır. Kullanımı için güneşe çıkılmadan önce 20 dakika öncesinde kullanılması gerekir. Her iki saatte bir güneş kremini tekrarlayın. 

Havuz veya denize girip çıktıktan sonra havlu ile kurulanma sonrası güneş kremini tekrardan sürün. Güneş kreminin kullanılmasında altı ayın altındaki bebekler için önerilmez. Bebeklerin yüz ve vücuduna güneş kremlerini uygulayabilirsiniz eğer yanlışlıkla gözlerine güneş kremi kaçarsa ellerini ve gözlerini nemli bir bezle silin. 

Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri Fiyatları 

Bebek ve çocuk güneş kremleri fiyatları markadan markaya farklılık gösterse de ortalama olarak 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Bebek ve çocukların cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için tüm miniklerin cilt yapısına en uyumlu güneş kremleri birçok markada bulunuyor. Bunların bazıları Solante, Vichy, Mustela, Sebamed, Nivea, Bioderma, Hipp gibi çeşitli markaların ürünlerini kullanabilir ve çocuklarınız için uygulayabilirsiniz. Her bütçeye uygun şekilde bulunan bebek ve çocuk kremleri fiyatlarından yararlanabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri Faydaları Nelerdir?

Bebek ve çocukların cildi yetişkin ve yaşlıların cildine oranla daha hassastır bununla beraber koruyucu hücreler aktif değildir. Yağ ve ter bezleri tam olarak olgunlaşmadığı için kurudur ve zararlı olan güneş ışınlarından çok daha çabuk şekilde etkilenir. Aksi halde bebeklerde güneş yanıkları, güneş çarpması gibi sorunlarla karşılaşılabileceği gibi bu durum ileriki yaşlarda ciltte güneş lekelerinin oluşmasına ve cilt kanseri riskinin artmasına neden olabilir. Bu sebeple bebek, çocuk kremleri sıklıkla kullanılır. Bebek ve çocuk güneş kremleri faydaları nelerdir bakıldığında,

  • Güneş kremleri minik bebeklerin cildi, kendi oluşumunu tamamlayıp savunma mekanizmasını oluşturur.
  • Bebek ve çocukların D vitaminini daha yararlı şekilde almalarına yardımcı olur.
  • En iyi bebek güneş kremi çeşitleri ile yaz aylarında güneşin yakıcı etkilerinin önüne geçilir ve cilt üzerinde leke oluşumunun önüne geçer.
  • Güneşin zararlı etkilerini azaltmak ve yararlı etkilerini arttırmak için güneş kremlerini kullanabilirsiniz.
  • Çocuklarda olası cilt kanserinin önüne geçer ve özellikle en fazla güneşe maruz kaldıkları aylar olan yaz aylarında zarar görmesi engellenir.

En İyi Bebek ve Çocuk Güneş Kremleri kirmizibeyazz.com'da!

En iyi bebek ve çocuk güneş kremleri kirmizibeyazz.com üzerinde çeşitli markaların kremlerine ulaşabilirsiniz. Yavrularınızla gittiğiniz her yerde daima yanınızda olan güneş kremleri parkta, sokakta, tatilde, kumsalda bebeğinizle birlikte nerede olursanız olun minik yavrularınızı güneşin zararlı etkilerinden korumayı sağlamak oldukça basit. Yanınızda taşıyabileceğiniz bir bebek güneş kremi kullanarak bebeklerinizin hassas teniz üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturabileceksiniz. Güvenilir bebek ve çocuk bakım ürünleri tamamen bebeklerin hassas cildi göz önüne alınarak hazırlanmış ve onaylanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.